Wyposażenie

Side by side lodówka – ciekawa alternatywa

Side by side lodówka to zdecydowanie oryginalny design. Duża pojemność, wygoda użytkowania i ciekawe funkcje. Planując remont kuchni bądź urządzając tę nową w domu, warto rozważyć taką alternatywę. Jeśli zależy nam na wyjątkowym wnętrzu kuchennym, współczesnym, eleganckim i niebanalnym, side by side spełni nasze oczekiwania. Przyjrzyjmy się jej!

Side by side lodówka nie z tej ziemi!

Side by side lodówka posiada dwoje drzwi. Z jednej strony znajdujemy zamrażalkę, z drugiej zaś tradycyjnie – chłodziarkę. Niepodważalną zaletą takiego rozwiązania jest dużo więcej miejsca. Tradycyjne lodówki nie są w stanie pomieścić tak wiele produktów. Przy dużej rodzinie i o ile dysponujemy wolną przestrzenią, dwudrzwiowa lodówka staje się wyborem doskonałym. Otwierając drzwi bez problemu znajdujemy dane produkty. Wszystko ma swoje miejsce. Jest przestronnie, co nie zdarza się zwyczajnym lodówkom.

Na rynku znaleźć można tego typu lodówki, które opatrzone są rozmaitymi dodatkowymi funkcjami. Jest kostkarka do lodu, dozownik do napojów, specjalne strefy chłodzenia i wiele innych. Ponadto stosunek wielkości zamrażalki do chłodziarki może być różny. W zależności od tego, czego nam potrzeba, wybierzemy lodówkę dwudrzwiową z większą zamrażalką. Bądź większą chłodziarką.

Na koniec zaleta w postaci wcześniej wspomnianego designu. Wobec tych lodówek nie można przejść obojętnie! Przykuwają uwagę. Są bardzo eleganckie. Designerskie, ale z powodzeniem wpisujące się także w tradycyjne, jak i klasyczne aranżacje. W połączeniu z wyjątkową funkcjonalnością, wydają się być produktami o wielu możliwościach.

Wady side by side

Niestety jest to typ lodówki, który z uwagi na swoją konstrukcję posiada pewne wady. Największa i najbardziej zauważalna to oczywiście wyższa cena. Wpływa na to większy rozmiar, jak i opatrzenie dodatkowymi funkcjami. Za taką lodówkę przyjdzie nam zapłacić nawet 2000 złotych. Poza tym zmagać się będziemy z większym poborem prądu. Rozmiar zaś wpłynie na to, że lodówka może nieco nieestetycznie wystawać w stosunku do linii szafek kuchennych.

Czy jest ostatecznie warta swojej ceny i godna uwagi? To zależy od naszych potrzeb, metrażu kuchni i możliwości finansowych. Duży dom i duża rodzina, to zdecydowanie większe potrzeby. Jeśli finanse na to pozwalają, a i mamy możliwość stworzenia indywidualnego projektu kuchni, taka lodówka będzie najbardziej funkcjonalnym wyborem. Do tego nic nie stanie na przeszkodzie, by pod względem aranżacji kuchni, spełniała wszystkie nasze oczekiwania.

Przemyślmy własne możliwości, potrzeby i oczekiwania. Side by side lodówka stanowić może doskonałe rozwiązanie, jeśli faktycznie trzeba nam więcej miejsca i pragniemy oryginalnego designu. Finalnie mamy do czynienia z naprawdę ciekawą konstrukcją.

Ocena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge